Gediz Solar Kurumsal

Güneş Paneli Burdur

Herkes için yenilenebilir enerji!

Gediz Elektrik Burdur

Güneş Paneli

Güneşten Elektrik Üretimi konusunda faaliyet gösteren Gediz Solar Enerji Sistemleri sektörde kurumsal olarak faaliyet gösteren bir firmadır. Kurulduğu ilk günden bu yana değişmeyen yapısı ile istikrar, başarı ve güvenin simgesi olmaya devam etmektedir.

Güneş Panelleri, inverterler, mobil solar panel römorkları gibi ürünlerin satışı ve uygulaması yapılmaktadır."Yenilenebilir Enerji" konusunda ihtiyaç duyulan kaliteli, uzun ömürlü ve verimli ürünlerin tedariki, kurulumu, teknik bilgi ve hizmetin sağlanmasıdır. ​Keşif, Danışmanlık, Ölçüm Hizmetleri de sunulmaktadır.

Solar Panel Antalya

Ekip Çalışması, Çözüm Odaklı

Gediz Solar Enerji

yenilenebilir enerji kaynaklarından, güneş enerjisi sektöründe deneyimli teknik kadrosu ile fotovoltaik (PV) panel kurulumu yapan Türkiye’nin önder firmalarındandır.


Gediz Solar Enerji; Yenilenebilir Enerji Kanunu’nun oluşturduğu katkı ile kendi yatırımını yapmak isteyen yatırımcılara sunulan devlet teşviklerini en doğru şekilde kullandırarak, “Bir Gün Herkes Kendi Elektriğini Üretecek” çağrısı ile karlı bir piyasa oluşturmayı, bu sayede yerli , yabancı yatırımcıları memnun edecek ürünler ve çözümler sunmayı amaçlar.


Güneş insanlığın 1 yılda harcadığı enerjiyi 1 saatte ülkemize verebiliyor. Dağda, ovada, yaylada, karavanda kısacası elektrik şebekesi olmayan heryer de biz varız istenilen her güçte sistem tasarımı için teknik kadromuzla irtibata geçiniz. Sistemlerimizin tamamı yerli üretimdir.

%100 Yerli Üretim

Yenilikçi, Güvenilir ve Çözüm Odaklı

Güneş Panel Üretimi
Yerli Güneş Paneli
Pv Güneş Paneli
Fotovoltaik
Burdur Led Lamba
Led Solar Lamba
Geüneş Paneli Gediz Solar
Solar Hücre Burdur

Gediz Solar

A kalite Gediz Solar monokristal ve polikristal güneş panelleri.

Türkiye genelinde bayilikler verilecektir.

Güneş enerjisi ve elektrik üretimi ile ilgili her türlü ürün, sertifika ve belgeye sahiptir.

Sadece malzeme tedarik etmek isterseniz, geniş stoklarımızla panel ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

SOSYAL MEDYA